Zdjęcia


Życiorys

 

 

Księgarnia
Usługi
Wydawnictwo
 

Powrót do str.gł.


 

poczta-e:
dom_wydawniczy@tchu.com.pl
 

 

ŚWIATŁOŚĆ I RADOŚĆ - Jerzy Prokopiuk

 

 

Światłość i Radość to dzieło będące plonem szeregu doświadczeń – przeżyć gnostyczno-mistycznych – wewnętrznego światła i towarzyszącej mu ekstatycznej radości, jakie stały się udziałem Autora w latach 1973-76. To komentarze, refleksje światopoglądowe – w perspektywie ezoterycznej, religijnej, filozoficznej, psychologicznej i etycznej.
Duchowe oczyszczenie i medytacje, poprzedziły okres inspiracji i refleksji – studiów oraz twórczych interpretacji – pierwotnie na własny użytek – by móc wyłaniającemu się ogromowi kwestii sprostać – spisywanych i rozwijanych, wielostronnie (i z bezapelacyjną <gdy idzie o samoanalizę>, godną podziwu <niejednokrotnie po prawdziwy ból> odwagą i szczerością), owe doświadczenia oświetlających. Uzupełnianych nowymi komentarzami, refleksjami z wielu, korespondujących z tymi osiowymi kwestiami, podejmowanych w ciągu kolejnych lat lektur.
Dzieło winno stać się, w intencji Autora, impulsem stymulującym – by wielu (w miarę możności) spośród Czytelników przygotować do tego, co w przeszłości było dane pojąć nielicznym, wskazać drogę i natchnąć do Przemiany. .

 

ISBN 978-83-63104-06-1, EAN 9788363104061.

 

Format 195x125mm, 580 stron, oprawa twarda, szyta, foliowana.

 

 

----------------- UWAGA ! Nakład książki jest wyczerpany. Nie przewidujemy dodruku ---------------------

 

Cena -  59,80 zł. + koszt przesyłki 8,50 (razem 68,30zł) (w tym vat). Prosimy o przesłanie kwoty na nasz adres przekazem pocztowym. Na odwrocie prosimy napisać, że tę książkę, Państwo zamawiają. W sprawie przelewu proszę pisać: dom@tchu.com.pl

Adres: tCHu, ul. Freta 3 m.3, 00-227 Warszawa

 

By proces usprawnić i przyspieszyć, prosimy o zasygnalizowanie mailem: dom@tchu.com.pl


________________________

 

 

 
 

powrót do str. ogólnej fragmentów